Poszukujemy kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej!!! family24
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej na terenie miasta Opola
A A A

kwiaty

 

SZANOWNI RODZICE ZASTĘPCZY !!!

 

 

 Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, obchodzonego 30 maja, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu, składają Wam serdeczne podziękowania za wysiłek włożony w sprawowanie opieki i wychowywanie dzieci, a przede wszystkim za obecność i towarzyszenie im każdego dnia.

Codziennie obserwujecie jak zmienia się przyjęte do Waszej rodziny dziecko, jak dorasta, wskazujecie mu drogę, pomagacie dokonywać wyborów, wspieracie, przeżywacie z nim wszystkie smutki i radości. Dzięki Wam każde dziecko dostaje nowe i szczęśliwe życie, ma szansę wzrastać w atmosferze miłości, ciepła, zrozumienia, zaufania i szacunku.

Życzymy Państwu siły, wytrwałości i cierpliwości w wypełnianiu tak ważnej i pięknej misji jaką jest rodzicielstwo zastępcze, a Waszym dzieciom, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka – spełnienia marzeń, pogodnego dzieciństwa i udanego startu w dorosłe życie.

 

 

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Opolu

dr Zdzisław Markiewicz wraz z pracownikami 

 

 

balony