Poszukujemy kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej!!! family24
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej na terenie miasta Opola
A A A

Od czwartku (21 stycznia)
w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 
czynne będą dwa numery infolinii, pod którymi można będzie zamówić transport na szczepienie przeciwko COVID:

  • 504 900 147
  • 532 316 606

Aby usprawnić proces zamawiania transportu, osoby dzwoniące na infolinię proszone są o przygotowanie podstawowych informacji, takich jak: data i godzina umówionej wizyty na szczepienie w wybranym punkcie szczepień 

Osoba dyżurująca na infolinii przeprowadzi z osobą zgłaszającą się krótki wywiad w celu zweryfikowania uprawnień do korzystania z bezpłatnego przewozu do punktu szczepień.

Do skorzystania z darmowego dowozu do punktu szczepień uprawnione są osoby niepełnosprawne, czyli posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę zez znacznymi schorzeniami.

Z transportu skorzystać mogą także osoby powyżej 70. roku życia, mające obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego miejscu zamieszkania punktu szczepień.

Miasto Opole uruchomiło także adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pod którym można zamawiać transport do punktów szczepień.